Proč si nechat poradit od místního podlaháře?

Nespornou výhodou velkých hobby marketů jsou ceny. Nikde nejspíš nevyberete levnější laminátovou či dřevěnou podlahu anebo koberec. Díky množství nejrůznějších produktů a velikosti své obchodní sítě, mohou hýbat s cenami, jak se jim zachce. Mnohdy také proto, že jejich produkty jsou méně kvalitní, než ty, které mohou dostat nálepku místního výrobce – prodejce.

Lokální podlaháři nejsou jen zárukou kvality

Podlaháři Brno, podlaháři Ostrava nebo podlaháři Praha, o tom tady mluvíme. Nechte si poradit od podlaháře, který působí v místě, kde žijete. Má to hned několik výhod:

  • Kvalita je zde zpravidla na prvním místě.
  • Individuální přístup k zákazníkům.
  • Větší množství a individuálních služeb.
  • Snazší reklamace.

Plovoucí podlahy dnes můžete nakupovat i online. Mnohdy si druh i cenu najdete na internetových stránkách či e-shopu a následně se vydáte do kamenné prodejny pro radu a samotnou koupi. Stejně tak dobře se ale můžete poradit i na internetových stránkách, kde je již běžným zvykem mít online poradnu v reálném čase.

Další výhodou menších obchůdků, jsou po prodejní služby. Tedy možnost montáže. Plovoucí podlahu si málokdo dokáže instalovat sám. Přestože existuje množství návodů na internetu i mimo něj, je zřejmé, že i přesto mnozí služby instalace využijí. Už jen proto, že si před několika hodinami zakoupili poměrně drahou dřevěnou podlahu a neradi by všechno pokazili neprofesionálním položením.
Pakliže se rozhodujete, kde zakoupit plovoucí či dřevěnou podlahu, anebo třeba koberec, rozhodujte se pečlivě. Na výběr máte prakticky jen mezi dvěma argumenty – levné a neosobní, dražší, za to s plným servisem. Výjimka potvrzuje a někdy i vyvrací pravidla, proto není nemožné sehnat u menšího obchodníka levnější podlahovou krytinu a naopak narazit na velký market, se kterým budete maximálně spokojení.